Erik van Egmond werkt als Managing Director Europe waar hij eindverantwoordelijk is voor alle supply chain management activiteiten van Penske Logistics in Europa. Hij begon in 1997 bij Penske Logistics als Vice President Finance Europe. In die hoedanigheid heeft hij voor Penske de gehele Europese structuur opgezet.
Zijn grote ervaring op het gebied van logistiek heeft hij opgedaan in verschillende management en directie functies waar hij verantwoordelijk was voor operationele en financiele activiteiten alsmede logistieke engineering. Hij heeft gewerkt bij Encebe Export Centrale and TNT Logistics Europe, waar hij onder meer de functie van General Manager LCE vervulde. Voordat hij in dienst trad bij Penske Logistics, werkte hij als Finance Director en Logistics Project Manager bij CLS Logistics Services GmbH (Continental Can) in Duitsland.
Erik van Egmond is afgestudeerd aan de HEAO bedrijfseconomie in Nederland. Hij en zijn vrouw, Hetty, wonen momenteel in Oss, Nederland.